Aplikacja E-niezbędnik i E-niezbędnik Niepełnosprawni w czasie pandemii

 

Aplikacje telefoniczne E-niezbędnik oraz E-niezbędnik Niepełnosprawni w czasie pandemii stanowią kontynuację internetowego e-niezbędnika dla osób z niepełnosprawnością, który powstał w ramach ogólnopolskiej kampanii STOP Barierom. Celem projektu jest wspieranie dostępności usług dla osób niepełnosprawnych w przestrzeni publicznej i komercyjnej, a także ich aktywizacja zawodowa.

Obecnie istnieje możliwość pobrania aplikacji w dwóch wersjach: „E-niezbędnik” oraz „E-niezbędnik – niepełnosprawni w czasie pandemii”.

Aplikacja „E-niezbędnik” to praktyczne kompendium wiedzy dla osób z niepełnosprawnością, ich rodzin i opiekunów. Narzędzie zawiera informacje dotyczące wszystkich przysługujących im w Polsce świadczeń, ulg i przywilejów oraz wyjaśnienie procedur związanych z ich uzyskaniem.

E-niezbędnik. Świadomość możliwości

Aplikację “E-niezbędnik” można pobrać z App Store lub Google Play.

Poierz z Google Play Poierz w App Store

Lub zeskanować właściwy kod z ekranu

QR kod Google Play

Google Play

QR kod App Store

App Store

Osoba na wózku inwalidzkim i telefon z uruchomioną aplikacją E-niezbędnik
 

Aplikacja „E-niezbędnik – niepełnosprawni w czasie pandemii” to z kolei przewodnik po zagadnieniach związanych z koronawirusem. Jest skierowana do osób niepełnosprawnych oraz ich bliskich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o pomocy finansowej, świadczeniach czy zmieniających się przepisach prawa podczas pandemii. Partnerem projektu jest PKO Bank Polski.

E-niezbędnik. Niepełnosprawni w czasie pandemii

Aplikację „E-niezbędnik – niepełnosprawni w czasie pandemii” można pobrać dla systemu Android jako paczkę z aplikacją do samodzielnej instalacji (aby tego dokonać należy zezwolić na instalację aplikacji z zewnętrznych źródeł).

Poierz dla Android

Telefon z uruchomioną aplikacją E-niezbędnik – niepełnosprawni w czasie pandemii

Partner strategiczny:

Partnerzy: